Mjesečne karte Karijera
Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina
BAM
BA

OGLAS ZA POSAO

Kompanija Centrotrans d.d. Sarajevo, na osnovu ukazane potrebe, raspisuje OGLAS za zasnivanje radnog odnosa za slijedeću poziciju: REFERENT ZA OSIGURANJE I REGISTRACIJU VOZILA – jedan izvršilac

Kompanija Centrotrans d.d. Sarajevo, na osnovu ukazane potrebe, raspisuje O G L A S za zasnivanje radnog odnosa za sljedeću poziciju:

  • REFERENT ZA OSIGURANJE I REGISTRACIJU VOZILA – jedan izvršilac

Uslovi:

  • Završena srednja stručna sprema, poželjno tehnički smjer
  • Poželjno prethodno radno iskustvo od minimalno godinu dana rada
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

  • Obavlja poslove Referent za osiguranje;
  • Vodi evidenciju o isteku osiguranja i registracije vozila;
  • Priprema dokumentaciju za slanje u MUP;
  • Arhivira dokumentaciju vezanu za osiguranje vozila;
  • Izrađuje izvještaje prema poslovnim potrebama.

Svi kandidati su dužni dostaviti:

  • Propratno pismo
  • CV sa svim relevantnim podacima

Sa izabranim kandidatima razgovor će se obaviti na Auto bazi Centrotrans d.d. Sarajevo. O datumu razgovora i testiranja kandidati će biti pojedinačno obaviješteni.

Rok za podnošenje prijave je 5 dana od dana objave. Sve potrebne informacije možete dobiti pozivom na : 033 770-800 ili 033 770-815 u periodu od 08.00-16.00h svaki radni dan. Motivacijsko pismo i biografiju dostaviti lično ili preporučenom poštom na adresu: Centrotrans d.d., Ul. Kurta Schorka 14, 71000 Sarajevo ili na e-mail adresu: [email protected]